Electrician auto

10 ianuarie 2018, 12:31

Candidatul ideal pentru postul de Electrician auto:

  • Pasionat de domeniul auto;
  • Cunostinte de electrica auto
  • Sa fie familiar cu testele de diagnoza multimarca si monomarca
  • Persoană de încredere şi cu dorinta de a acumula cunostinte noi in domeniu
  • Persoană deschisă și capabila sa lucreze in echipa si individual
  • Ordonat, meticulos si indemanatic

Descrierea jobului de Electrician Auto:

  • Diagnosticarea si remedierea defectiunilor intalnite la sistemele electrice ale autoturismelor
  • Diagnoza electronica
  • Diagnosticarea si repararea sistemelor de aer conditionat auto
  • Montarea de alarme, sisteme audio, diverse retrofituri

    Se asigura:

  • pachet de benificii motivant
  • conditii de lucru excelente intr-o echipa tanara, cu exeprienta vasta in domeniul auto
  • oportunitati reale de dezvoltare profesionala
  • acces la informatii, documentatie tehnica si manuale de reparatie pt toate marcile auto
  • truse de scule si echipamente complete
  • cursuri de pregatire si training in domeniul auto

Descrierea companiei

Service auto cu o vasta experienta in diagnosticarea si repararea autovehiculelor, cu dotari complete pentru toate operatiile de service - mecanica, diagnoza, electrica, tinichigerie, vopsitorie, ITP.

Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru www.volksgarage.ro