Electro-mecanic autocamioane

28 martie 2018, 11:26

Candidatul ideal pentru postul de Electro-mecanic autocamioane:

  • Scoala profesionala sau liceu cu specializare mecanic auto/electrician auto, studii finalizate;
  • Experienta in domeniul reparatiilor autovehiculelor de mare tonaj;
  • Competenta ridicata pentru prestari servicii;
  • Competente personale: initiativa, angajament, perseverenta, simt de raspundere, vointa, motivatie, deschidere, incredere in fortele proprii, punctualitate, capacitate de a lucra in echipa.

Descrierea postului de Electro-mecanic autocamioane:

Responsabiitati:

  • Executarea lucrărilor de mecanica, respectiv electrică prevazute in comanda de lucru
  • Respectarea procedurilor interne de lucru si utilizarea corecta a echipamentelor, sculelor speciale si dispozitivelor destinate desfasurarii activitatii, in conformitate cu documentatia tehnica de intretinere si reparare a autovehiculelor.

Noi iti oferim:

  • Salariu atractiv și condiții de lucru excelente la standarde internațional
  • Mediu de lucru modern și colegial
  • Suport profesional,  sustinut din partea organizatiei
  • O experiență de lucru creativă și bogată.

Grupul MHS Truck & Bus este lider de piață în Romania în comercializarea și întreținerea camioanelor mărcii germane MAN.
Suntem o echipă de peste 300 angajați, ce își desfășoară activitatea în 8 locații diferite din țară: in Timisoara, Cluj, Sibiu, Brasov, Bucuresti, Otopeni, Constanta si Bacau.
Unul din punctele noastre forte în afacere este sectorul de service – și aici avem foarte multe de făcut!

Pentru compania MHS Truck Service, in punctele noastre de lucru din Cluj, Timisoara, Bucuresti, Otopeni, Brasov si Sibiu suntem în căutare de mecanici si electricieni auto cu experienta, specializati in reparatii autocamioane.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.man.ro/cariere