Gestionar Depozit Piese Auto

24 noiembrie 2017, 12:41

Candidatul ideal pentru  postul de Gestionar Depozit Piese Auto Filiala Vitan:

  • Studii medii finalizate / scoala profesionala;
  • Experienţă pe o poziţie similară – constituie avantaj;
  • Cunoştinţe de operare programe gestiune si lucrul cu scanner;
  • Persoană serioasă, organizată, meticuloasă, responsabilă, fără cazier judiciar;
  • Cunoştinţe medii de operare a MS Office.

Descrierea jobului de Gestionar Depozit Piese Auto Filiala Vitan :

  •  Asigurarea mişcării stocurilor;
  • Efectuarea inventarului stocului de marfă ori de câte ori e necesar;
  •  Participare activă la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din depozitul firmei;
  • Efectuarea operaţiunilor de intrare în stoc a mărfii;
  •  Efectuarea recepţiei fizice a mărfii la intrarea în depozitul firmei;
  •  Ambalarea şi securizarea mărfurilor în vederea livrării;
  •  Respectarea programului de livrări.

ELIT România, membru al grupului ELIT Group şi Rhiag, a fost înfiinţată în anul 1999. În decursul celor 18 ani de existenţă pe piaţă, a construit pentru clienţi o reţea de distribuţie de 28 filiale şi puncte de desfacere. ELIT pune la dispoziţie piese de calitate superioară, oferind de asemenea piese de schimb sub mărci proprii. Compania ELIT România Piese Auto Originale este unul dintre furnizorii importanţi pe piaţa românească de piese şi accesorii auto, fabricate de producători renumiţi în Europa şi pe plan mondial.

Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru www.elit.ro