Gestionar depozit piese auto

1 aprilie 2019, 12:49

Candidatul ideal pentru postul de Gestionar depozit piese auto:

  • Studii medii/postliceale
  • Minim 2 ani experienta intr-un post similar
  • Rezistenta la efort fizic
  • Atentie distributiva, capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente
  • Seriozitate si disciplina la locul de munca
  • Respectarea stricta a regulilor firmei
  • Capacitatea de a presta munca atat independent cat si in echipa
  • Cunostinte minime de operare PC
  • Cazier judiciar fara antecedente penale
  • Atentie la detalii si capacitatea de a organiza documentele aferente marfurilor gestionate
  • DISPONIBILITATE LA PROGRAM PRELUNGIT

Descrierea postului de Gestionar depozit piese auto:

  • Pregatirea marfii pentru livrare conform dispozitiilor de livrare
  • Preluarea si inventarierea marfii de la furnizori
  • Raportarea catre superiorul ierarhic a eventualelor diferente intre marfa fizica si cea scriptica aparuta la receptia marfii
  • Activitati de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei
  • Aranjarea si evidenta marfii in depozit
  • Asigurarea ordinii si a curateniei in depozit
  • Evidenta, preluarea si schimbul pieselor defecte aflate in garantie catre client/furnizor conform regulilor firmei

    Se oferă:

  • salariu motivant
  • stabilitatea locului de munca
  • mediu de lucru tanar si dinamic

Descrierea companiei

SC IPERCOMP EXIM SRL - import si distributie de piese si accesorii auto.

Pentru mai multe detalii vă  invităm sa vizitaţi  www.ipercomp.ro