Gestionar depozit piese de schimb auto si utilaje agricole

28 februarie 2022, 13:50

Candidatul ideal pentru postul de Gestionar:

  • Studii medii finalizate/ scoala profesionala
  • Cunostinte minime de contabilitate primara
  • Persoana serioasa, organizata, responsabila, fara cazier judiciar.
  • Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea postului de Gestionar:

  • Indroduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
  • Receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei, raportand eventualele diferente cantitative si calitative intre marfa fizica si cea scriptica.
  • Asigura miscarea stocurilor, pastrand evidenta documentelor predare/primire la zi.
  • Foloseste in mod eficient spatiul de depozitare a marfurilor.
  • Opereaza in stoc miscarile de marfa
  • Participa in mod activ, periodic sau ori de cate ori este nevoie la inventarierea stocului de marfa
  • Raporteaza orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
  • Colaboreaza cu celelalte departamente: contabilitate, atelier mecanic, agricultura, investitii, zootehnie.

Descrierea companiei

Afiliu Trans SRL
Societate specializata in agricultura si zootehnie cu peste 20 de ani vechime, dotata si utilata cu aparatura si utilaje de ultima generatie conform normelor europene. Punem mare accent pe responsabilitate, organizare si atentie la detalii.
ATENTIE!!! Societatea angajatoare se afla in com. AMARU jud. BUZAU

Pentru mai multe detalii va rugam sa intrati pe  www.afiliu.ro