Gestionar Magazie - Piese Auto

6 august 2019, 12:28

Candidatul ideal peantru postul Gestionar Magazie

Ne-am dezvoltat impreuna si am devenit unul dintre cei mai importanti dealeri auto Mercedes-Benz din Romania!

Acest job ti se potriveste daca ai:

  • dorinta de a lucra in domeniul auto si pasiune pentru masini
  • experienta ca si gestionar
  • bune abilitati de organizare si atentie la detalii
  • dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

Descrierea postului de Gestionar Magazie

Rolul job-ului: gestionare de piese, accesorii si materiale folosite in reparatia si intretinerea autoturismelor.
Asadar, vei asigura gestiunea fizica a stocului de marfa, te vei ocupa de receptia cantitativa (prin numarare) si calitativa (la nivel vizual) a tuturor produselor primite. De asemenea, vei asigura inregistrarea, pelucrarea si miscarea stocurilor si vei fi responsabil cu depozitarea corecta, in conformitate cu indicatiile producatorilor, pe categorii si tipuri de produse in spatiul de depozitare.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masa
  • Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu profesionist si certificat international, la nivelul recunoscut al marcii Mercedes-Benz

Descrierea companiei

Autoklass Center s-a nascut din dorinta de a oferi mai mult decat o masina: o solutie personalizata. Pentru asta se bazeaza pe intelegerea profunda atat a masinilor comercializate, cat si a oamenilor.
Autoklass Center este mai mult decat un dealer auto, este un bun partener de drum. Autoklass Center, primul centru autorizat Mercedes-Benz la standarde de marca din Romania cu 7 locatii nationale, apartine Romstal Group. Autoklass Center Bucuresti a fost infiintata in 2003, iar in anul 2007 devine grup ca urmare a fuziunii prin absorbtie a Autoklass SA Sibiu (2001) si Autoklass SRL Constanta (2000), compania are in prezent sucursale in Bucuresti (Mihai Bravu), Ilfov (Chitila, Pipera), Sibiu, Constanta, Ploiesti si Timisoara.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa vizitaţi  www.autoklass.ro