Gestionar piese schimb si accesorii

3 iulie 2018, 13:59

Candidatul ideal pentru postul de Gestionar piese schimb :

  • Studii medii in domeniul auto;
  • Experienta in gestiune;
  • Cunostinte in domeniul auto (piese schimb);
  • Vechime minim 1 an intr-o functie asemanatoare(de preferat);
  • Cunostinte de operare PC;
  • Orientare catre client;
  • Cunoasterea limbii engleze (termeni tehnici);
  • Corectitudine.

Descrierea postului de Gestionar piese schimb :

  • Livrarea de piese de schimb si accesorii catre atelier si client;
  • Evidenta actelor de intrare-iesire a marfii din depozit;
  • Incarcarea in gestiune a marfii;
  • Evidenta reclamatiilor (piese lipsa in transport, piese gresit etichetate, livrate, impachetate etc.);
  • Inventarierea reperelor existente in magazie;
  • Receptia corecta a pieselor;
  • Mentinerea unui stoc minim de piese vandabile;
  • Livrarea operativa a marfurilor la destinatar;
  • Efectuarea receptiei cantitative, valorice si calitative a marfurilor ce i se distribuie pentru livrat;

Atragerea de oameni bine pregatiti profesional si perfectionarea lor continua sunt prioritati permanente ale companiei.Politica de resurse umane Avia Motors urmareste o colaborare permanenta, pe termen lung cu scopul final de a forma o echipa putenica, unita si implicata in construirea succesului companiei.Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator dar orientat spre rezultate?

Poti veni si tu in echipa Avia Motors!Trimite un CV si o Scrisore de intentie la adresa de e-mail : hr@aviamotors.ro sau prin fax la nr. (021) 209. 40.27.Aplicatiile tale vor fi strict confidentiale. Numai candidatii selectati vor fi contactati.