Inginer Caroserie Service Auto

10 iulie 2018, 12:13

Candidatul ideal pentru postul de Inginer Caroserie Service Auto:

  • Cunostinte tehnice si experienta in domeniu
  • Permis de conducere categ B
  • Cunostinte de operare PC
  • Cunostinte minime Excell
  • Persoana dinamica, organizata
  • Atitudine deschisa catre client
  • Orientare catre indeplinirea targetelor
  • Punctual, cu simt de raspundere, dispus sa lucreze in echipa.

Descrierea postului de  Inginer Caroserie Service Auto:

  • Informeaza clientii in legatura cu serviciile prestate de companie
  • Primeste si programeaza clientii conform graficului de activitate, ofera informatii clientilor telefonic sau direct
  • Raspunde de relatia cu departamentul de mecanica, magazia de piese, departamentul facturare, clienti
  • Mentinerea contactului cu asiguratorii pentru finalizarea reparatiilor.
  • Intocmeste devize in programele specifice (Audatex, etc)
  • Raspunde de intocmirea si deschiderea fisei de lucru pentru orice autoturism aflat in service
  • Efectueaza receptia fizica a autoturismului si predarea acestuia la finalul lucrarilor
  • Salariu motivant

SC AUTO AISS SRL este o firma care activeza de peste 10 ani in domeniul auto si anume : comert auto, servicii de reparatii, intretinere, caroserie si vopsitorie auto . Activitatea se desfasoara in Focsani, Calea Munteniei, firma avand un rol important pe domeniul vizat, fiind reparator autorizat al marcii OPEL . Dotat cu cele mai noi si moderne utilaje, echipamente si instalatii, departamentul service, in continua perfectionare, ofera clientilor toata gama de testari si reparatii : mecanice, electrice, diagnosticare, testare motor, etc…..

Pentru mai multe detalii, te rugam sa accesezi  www.autoaiss.ro