Inginer Service Auto

14 august 2019, 11:26

Candidatul ideal pentru postul de Inginer Service Auto

  • Detinerea diplomei de calificare in domeniu auto
  • Cunostinte de operare PC
  • Abilitati de lucru in echipa
  • Persoane dinamice, cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.
  • Posesor permis de conducere cat.B

Descrierea postului de Inginer Service Auto

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv (salariu fix + tichete de masa + bonusuri pentru realizari)
  • Conditii de munca moderne
  • Desfasurarea activitatii intr-un colectiv dinamic
  • Traininguri si programe specializate de formare profesionala

Descrierea companiei

Infiintata in 1995, AUTO MOLDOVA SA Neamt, este unul dintre cei mai importanti dealeri autorizati Dacia si Renault. In showroom-urile AUTO MOLDOVA SA din Piatra Neamt si Roman, clientii sunt in permanenta consiliati de consilierii nostri de vanzari, astfel incat sa aleaga autoturismul potrivit nevoilor si asteptarilor lor. Toti clientii, persoane fizice cat si persoane juridice, beneficiaza de solutii avantajoase de finantare. Parcul auto second hand a fost largit semnificativ, avand o gama diversificata de masini atent verificate de specialistii nostri cu documente ce contin informatii reale asupra caracteristicilor tehnice. Un punct forte ale companiei AUTO MOLDOVA SA il constituie service-urile din Piatra Neamt si Roman, specializate in lucrari de mecanica, tinichigerie, vopsitorie, ITP, hotel de anvelope, centru de daune si vanzari piese de schimb. Suntem reparatori autorizati pentru marcile Dacia, Renault si Nissan, dar avem toata logistica si pregatirea necesara pentru a servisa orice tip de autovehicul.

Prioritatea AUTO MOLDOVA SA o reprezinta calitatea serviciilor prestate clientilor nostri, satisfactia acestora. Un client foarte multumit, care ne recomanda, reprezinta cea mai inalta recunoastere a eforturilor AUTO MOLDOVA SA. Daca atentia acordata clientilor nostri face parte din strategia noastra de business, putem spune ca atentia acordata echipei noastre reprezinta una din valorile centrale ale companiei. Fiind o organizatie care creste constant, care diversifica si inoveaza permanent, scopul nostru este sa aducem alaturi de noi oamenii cei mai buni, in toate departamentele vizate.

Pentru mai multe informații puteți vizita pagina noastră www.auto-moldova.ro