Inspector ITP

6 august 2018, 11:55

Candidatul ideal pentru postul de Inspector ITP:

  •  Studii medii/superioare tehnice;
  •  Experienta in activitatea de intretinere/reparatii auto sau inspectii tehnice;
  •  Operare calculator: MS Office;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Certificat de atestare din partea Registrului Auto Roman;
  •  Capacitate de comunicare;
  •  Rigurozitate si atentie la detalii;
  •  Seriozitate, loialitate si integritate;

Descrierea postului de Inspector ITP:

Inspectorul ITP se ocupa de efectuarea verificarii starii tehnice a vehiculelor in vederea intrunirii cerintelor tehnice precizate prin reglementarile privind circulatia pe drumurile publice, printre responsabilitatile sale numarandu-se:

  •  Stabilirea programarilor in vederea desfasurarii inspectiei tehnice a vehiculului
  •  Comunicarea catre client a documentatiei si a conditiilor tehnice obligatorii pentru promovarea inspectiei tehnice
  •  Verificarea documentatiei prezentate de catre client
  •  Verificarea starii tehnice a vehiculului
  •  Certificarea starii tehnice a vehiculului

    OFERTA FINANCIARA:

  •  Pachet salarial atractiv
  •  Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu
  •  Posibilitati de promovare in concordanta cu cresterea profesionala proprie
  •  Cadru de lucru dinamic si profesionist

Neste Automotive SRL este distribuitor si reparator autorizat Ford.

Complexul, amenajat la standardele Ford, dispune de o unitate de service cu o suprafata de 800 mp care cuprinde: 4 posturi de mecanica autoturisme, 4 posturi de mecanica utilitare, 2 posturi de mecanica interactive, stand frane, stand directie, 8 posturi de tinichigerie, 2 posturi de vopsitorie; depozit de piese si accesorii 200 mp, showroom cu o suprafata de 500 mp, Ford Café, zona de expunere auto, zona de parcare clienti, si alte numeroase facilitati.

Pentru mai multe detalii, te rugam sa accesezi www.nesteautomotive.ro