Lucrator depozit piese auto

25 mai 2020, 10:37

Candidatul ideal pentru postul de Lucrător depozit piese

Angajam

  • Lucrator/gestionar depozit piese auto ILFOV - com Dragomiresti.

Descrierea postului de Lucrător depozit piese

Sarcinilе postului:

  • Dеscаrca mаrfa livrаta in dеpozit de cаtrе sofеri.
  • Vеrifica mаrfа primitа din punct dе vedеrе calitаtiv si cаntitativ.
  • Arаnjeazа mаrfа pе rafturi conform specificatiilor logistice.
  • Opеreazа comеnzilе in sistеm si prеleveaza piesele pentru livrare.
  • Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii.
  • Verifica impreuna cu soferul conformitatea marfii incarcate cu cea inscrisa in documentele de livrare.
  • Participa la activitatea de inventar derulata de companie.
  • Respecta prevederile Regulamentului intern, a legislatiei in domeniu, procedurile de lucru.
  • Pastreaza in stare de functionare prin utilizarea corecta a spatiilor si/ sau instrumentelor de lucru pe care le utilizeaza

Descrierea companiei

Augsburg International este unul dintre principalii importatori și distribuitori de piese auto, uleiuri, elemente de tuning, accesorii, echipamente și utilaje pentru service, lider in Romania pe segmentul de piese originale și elemente de caroserie aftermarket. Augsburg International isi propune să atingă perfecțiunea germană prin calitatea produselor și serviciilor oferite de echipa și partenerii săi, prezentandu-se ca un concept de business inovator, etic și de succes, un model de urmat pe piața auto din Romania.

Pentru mai multe informații puteți vizita pagina noastră www.augsburg.ro