Manager depozit

27 august 2018, 10:16

Candidatul ideal pentru  postul de Manager depozit

  • Studii medii
  • Minim 2 ani experienţă într-o funcţie de conducere pe un post similar
  • Persoană hotărâtă, fermă, cu încredere în propriile forţe
  • Capacitate de auto-organizare
  • Persoană pragmatică, orientată către obiective, bun organizator şi precis în munca depusă
  • Cunoştinţe avansate de operare PC

Descrierea jobului de Manager depozit

  • Coordonarea şi gestionarea unei echipe de 20 magazioneri
  • Instruirea, motivarea şi oferirea de suport pentru angajaţi
  • Coordonarea şi verificarea proceselor de depozit
  • Organizarea şi verificarea inventarelor
  • Verificarea şi menţinerea ordinii şi a curăţeniei în depozit
  • Asigurarea desfăşurării activităţilor în conformitate cu normele privind siguranţa şi sănătatea în muncă
  • Elaborarea, verificarea şi raportarea activităţilor operaţionale zilnice
  • Oportunitatea de a activa într-o echipă de succes, un loc de muncă într-o companie multinaţională, în plină dezvoltare
  • Oportunităţi de dezvoltare profesională
  • Pachet salarial motivant şi competitiv
  • Autoritate operaţională pentru îndeplinirea obiectivelor
  • Sistem de operare modern
  • Locaţie centrală, aproape de mijloacele de transport în comun
  • Program de muncă cu două schimburi în intervalul orar 6:00-22:00

Compania noastră este un distribuitor de piese auto, care se află într-o continuă expansiune în cele trei ţări ale regiunii Central şi Est Europene, unde lucrează peste 2500 de angajaţi la cele peste 120 de filiale. Sistemul logistic avansat şi catalogul electronic de piese auto asigură un serviciu unic partenerilor noştri. Datorită lărgirii semnificative a reţelei de distribuţie din România suntem în căutarea unor colegi, care prin gestionarea profesionistă a relaţiilor interumane şi prin propunerile de îmbunătăţire asigură servicii de înaltă calitate, crescând astfel satisfacţia partenerilor noştri.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.unixauto.ro