Manager Regional Vânzări România, Bulgaria

17 aprilie 2019, 11:08

Candidatul ideal pentru postul de Manager Regional Vânzări

  • Experiența de minim doi - trei ani în domeniul vânzărilor din branșa auto
  • Minim studii medii
  • Orientarea către obiective și abilitatea de a defini obiectivele în zona alocată
  • Abilități de a analiza datele de vânzări
  • Abilități de a trage concluzii din datele de vânzări
  • Abilități de a planifica și gestiona propriul timp
  • Orientarea către client, atitudine egocentrică față de client
  • Orientarea spre succes, angajamentul pentru succes
  • Putere de decizie independentă
  • Abilitatea de a lucra în echipă: planificarea, stabilirea obiectivelor
  • Abilitatea de a întocmi rapoarte săptămânale, lunare, trimestriale, anuale
  • Punctualitate, meticulozitate, respectarea termenelor
  • Abilități foarte bune de prezentare și negociere,
  • Abilitatea de a lucra într-o echipă,
  • Disponibilitate
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel de comunicare
  • Cunoașterea MS Office
  • Permis de conducere

Descrierea postului de Manager Regional Vânzări

  • Monitorizarea și analizarea datelor de piață privind segmentul, consumatorii, activitatea concurenței și realizările propriului produs
  • Colaborarea activă cu alte persoane din departament și companie: planificare, întocmire de buget
  • Întocmirea rapoartelor privind marketing, prețuri, acțiuni promoționale
  • Pregătirea rapoartelor de vânzări de pe piața alocată și raportarea acestora către clienți
  • Consilierea furnizată clientilor, prezentarea produselor si serviciilor, efectuarea de training-uri pentru reprezentanții de vânzări (instruire pe produse)

Oferim:

  • Un pachet salarial atractiv,
  • Oportunități de dezvoltare profesională,
  • Munca într-o companie de renume.

Descrierea companiei

Operatorul datelor cu caracter personal este compania Lauber sp. z o.o., ul. Poznańska 64, 76-200 Słupsk, tel.: 59 848 11 36, lauber@lauber.pl. Operatorul a desemnat pe Inspectorul de Protecție a Datelor care poate fi contactat la adresa de e-mail: iod@intercars.eu.

Furnizarea datelor este voluntară și este o condiție pentru participarea la procesul de recrutare desfășurat, iar în cazul  în care datele nu vor fi furnizate, participarea la recrutare nu va fi posibilă. Datele vor fi prelucrate pentru a realiza procesul de recrutare (baza legală: prelucrarea necesară pentru a întreprinde acțiuni la solicitarea persoanei vizate, înainte de încheierea contractului). Datele vor fi stocate până la finalizarea procesului de recrutare.

Fiecare persoană are dreptul să solicite accesul la datele sale personale, rectificarea, ștergerea, restricțiile de procesare a datelor și transferul acestora. Fiecare persoană are dreptul să se opună prelucrării datelor, să depună o plângere la organul de supraveghere și să retragă consimțământul în orice moment, fără a afecta legalitatea prelucrării, care a fost făcută pe baza consimțământului înainte de retragerea acestuia.

Fiecare persoană are dreptul de a se opune prelucrării datelor sale cu caracter personal pe baza interesului legitim al operatorului, precum și de a se opune prelucrării datelor sale cu caracter personal în scopuri de marketing.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să aplici direct la adresa Rekrutacja@lauber.pl