Mecanic Auto

14 martie 2018, 12:47

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic auto:

Toyota Bucuresti Vest angajeaza mecanic auto pentru locatia din Soseaua de Centura nr. 57 Chiajna.

Descrierea postului de Mecanic auto:

  • Mecanic auto, minim 2 ani experienta relevanta in domeniu.
  • Permis de conducere cat. B obligatoriu.
  • Cautam o persoana serioasa care sa isi doreasca un loc de munca stabil si o angajare de lunga durata.
  • Salarizare in functie de volumul de munca.

Deservind capitala si imprejurimile, Toyota Bucuresti Vest reprezinta destinatia perfecta pentru achizitionarea sau servisarea unei masini din gama celui mai mare producator auto japonez.

Dispunem de o selectie variata de modele Toyota noi sau rulate, totul pentru ca tu sa faci cea mai buna alegere.

La noi, vei gasi intotdeauna o gama completa de produse si servicii:

  • automobile Toyota, noi si rulate;
  • piese de schimb originale;
  • service complet, utilat conform standardelor impuse de Toyota, servicii post-vanzare: mentenanta, reparatii, si nu numai.

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul bucurestivest.toyota.ro