Mecanic Auto

4 mai 2018, 14:34

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic Auto:

Custom Automotive isi mareste echipa !

  • Suntem in cautare de pasionati de mecanica/masini, capabili sa lucreze conform documentatiilor tehnice specifice.
  • Salariu fix si procentaj din manopera in functie de competente.

Cerințe:

  • Calificare profesionala in domeniu;
  • Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
  • Serios, muncitor, ordonat, capabil si dornic sa lucreze in echipa;
  • Permis auto, categoria B si cunostinte detaliate despre motorizarile Ford/PSA constituie avantaj

Descrierea postului de Mecanic Auto:

  • Efectuează lucrări de reparatie mecanică conform documentatiei și indicatiilor de lucru primite
  • Verificarea starii tehnice a autovehiculelor intrate in service
  • Coopereaza cu receptionerul de service in realizarea procesului de constatare si de stabilire a pieselor necesare pentru informarea clientului, ori de cate ori este nevoie;
  • Indicarea reparatiilor care au fost definitivate , lucrarile necesare ce mai trebuie efectuate precum si timpul alocat , potrivit comenzii de reparatie
  • Mentinerea echipamentelor de service in buna functionare
  • Pastrarea locului de munca curat , ordonat si bine organizat

Pentru mai multe informații puteți vizita  www.customautomotive.ro