Mecanic auto

2 iulie 2018, 14:49

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic auto:

  • Este calificat in meseria de mecanic auto.
  • Nu este necesara experienta anterioara.

Descrierea postului de Mecanic auto:

  • Executa operatiunile de reparare a autovehiculelor, conform procedurilor de lucru ale producatoriului.

Business Development Team este distribuitor si reparator autorizat FORD si Mazda

MISIUNEA BDT este sa furnizeze produse de calitate superioara, performanta si servicii la cele mai ridicate standarde, satisfacand deplin exigentele clientilor nostri.

TELURILE majore care calauzesc activitatea BDT in urmatorii ani sunt:

  • Obtinerea satisfactiei totale a clientilor referitor la calitate, livrare, pretul si serviciile, precum si continua lor imbunatatire;
  • Mentinerea unui mediu de lucru care sa aduca satisfactie personalului;
  • Competitia continua care sa asigure cresterea si prosperitatea firmei si a personalului.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi:  www.bdt.ro