Mecanic Auto

20 mai 2020, 11:30

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic Auto:

  • Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie.
  • Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual.
  • Organizat: va plac lucrurile facute bine.
  • Dornic sa isi imbunatateasca in permanenta nivelul cunostintelor in domeniu.

Descrierea postului de Mecanic Auto:

  • Specificaţiile postului:
  • Nivel de studii: liceu sau şcoală profesională în domeniu sau curs de calificare.
  • Cursuri de pregătire: standarde de calitate, tehnice în domeniu.
  • Experienţă în specialitate: minim 1 an.Atribuţii principale:
  •  Realizează întreţinerea mijloacelor de transport înainte de plecarea în cursă;
  • Urmăreşte menţinerea în parametrii optimi a stării tehnice a mijloacelor de transport şi comunică şefului direct constatarea unor defecţiuni;
  • Realizează reparaţiile necesare la mijloacele auto;
  • Stabileşte necesarul de piese de schimb şi emite comenzile necesare către şeful direct;
  • Întocmeşte documentele necesare pentru evidenţierea intervenţiilor efectuate şi predarea la timp către compartimentele autorizate;

Descrierea companiei:

DAS-PRO Expert Auto SRL-D are principala activitate de reparatie si intretinere a autovehiculelor. Este un service auto multi marca, dotat cu scule si echipamente de ultima generatie, are 2 puncte de lucru, care executa reparatii mecanice si electrice la standarde profesionale. Locatie este in Bucuresti, zona Dristor - Mihai Bravu.
De asemenea ne puteti vizita pe site-ul daspro.ro sau ne puteti gasi la numarul de telefon 0723.201.800.

Pentru mai multe informații puteți vizita pagina noastră daspro.ro