Mecanic auto

1 iulie 2019, 8:48

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic Auto

  • experienta in mecanica auto multimarca

Descrierea postului de Mecanic Auto

  • efectuarea lucarilor de intretinere si reparatii ale autovehiculelor din service
  • program Luni-Vineri (08.00-16.30)

Descrierea companiei

D&S Motors Company este un service auto multibrand prezent pe piata romaneasca incepand cu anul 2007. De la inceput service-ul nostru si-a propus sa vina in intampinarea clientilor sai cu cele mai optimizate solutii de intretinere si reparare a autovehiculelor detinute de acestia.

Experienta acumulata de-a lungul anilor ne ajuta sa avem o imagine de ansamblu a piteti auto din Romania si in acest sens sa gasim intotdeuna solutiile cele mai eficiente pentru clientii nostrii fara a face rabat de la standardele de calitate asteptate de acestia.

Principalele activitati care se desfasoara in cadrul atelierului nostru sunt:

Reconditionare turbosuflante Mecanica Intretinere si reparatii A/C Diagnoza computerizata

Atelier roti Geometrie roti Electrica Vanzare piese si accesorii.

Pentru mai multe informaţii, accesaţi pagina de internet  www.dsmotors.ro