Mecanic auto

4 octombrie 2019, 11:00

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic

  • Minim 1 an experienta pe un post de mecanic auto
  • Serios, punctual, muncitor
  • Studii medii tehnice (profil mecanica auto) - constituie avantaj

Descrierea postului de Mecanic

  • Efectueaza reglajul directiei autoturismelor;
  • Cunostinte de intretinere si reparatii mecanice autovehicule;
  • Pregatirea masinilor pentru vanzare (degresare, spalare, presiune pneuri etc...);
  • Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate cerute;
  • Executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare catre clienti.

    Se ofera:

  • Conditii de lucru excelente, intr-o echipa cu experinta in domeniu
  • Cursuri de pregatire si training periodice
  • Pachet salarial motivant

Descrierea companiei

Expocar Constanta este dealer si service autorizat pentru marcile: Opel, Mazda, Suzuki si Ssangyong. Ca parte a dezvoltarii noastre continue, cautam o persoana dinamica, orientata catre rezultate pentru a se alatura echipei noastre.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa  accesati  www.expocar.ro