Mecanic Auto

2 decembrie 2019, 8:36

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic auto

  • Studii medii tehnice in domeniul electrotehnic sau mecanic;
  • Persoana serioasa;
  • Min 2 ani experienta in domeniul intretinerii utilajelor;
  • Disponibilitate program prelungit;
  • Disponibilitate deplasare;
  • Responsabilitate in activitate;
  • Etica profesionala;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Cunostinte de mecanica, electrica;
  • Abilitati de comunicare, lucru in echipa;

Descrierea jobului pentru postul de Mecanic auto

  • Efectuarea reparatiilor la echipamentele si utilajele aflate in proprietate firmei:
  • Executarea lucrarilor de mentenanta corectiva/preventiva si a reviziilor tehnice;
  • Stabileste diagnosticul si piesele care necesita inlocuire;
  • Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate;
  • Raspunde de calitatea lucrarilor executate;
  • Intretine ordinea si curatenia la locul de munca.

Beneficii:

  • oportunitatea de a lucra într-o companie nationala - lider in Europa de Est;
  • pachet salarial motivant;
  • mediu de lucru profesionist.

Descrierea companiei

Despre noi
Cu peste 25 de ani de activitate, Deme Macarale a crescut constant dintr-o mica companie locala de inchirieri macarale din vestul Romaniei la un jucator puternic in acest sector.

De ce sa alegi DEME
Lucrul in echipa, aceasta este valoarea ce ne conduce. Promisiunea noastra este simpla: puteti avea incredere in noi , impreuna vom fi 100% mandri de rezultat.
Deme Macarale este construita pe o istorie indrazneata de inovatie si calitate umana cu un angajament ferm fata de angajati dar si parteneri.

Pentru mai multe detalii, te rugam sa accesezi  www.macarale.com