Mecanic auto

9 martie 2020, 12:12

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic auto

  • Calificare mecanic auto;
  • Experienta de lucru minim 2 ani in service auto multimarca;
  • Profesionalism, seriozitate, abilitati de comunicare.

Descrierea postului de Mecanic auto

Se ofera:

  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial competitiv si posibilitatea de a castiga venituri neplafonate, pe masura experientei si a muncii depuse;
  • Program de lucru in doua ture (8:00-17:00 si 11:00-20:00) cu pauza de masa;
  • Posibilitate de avansare, eventuala detasare in atelierele partenerului CAR Holdings din Canada;
  • Programe de instruire si teambuilding;
  • Mediu de lucru profesionist.

Descrierea companiei

PITCAR AUTOMOTIVE HOLDINGS SRL, societate romano-canadiana, isi propune sa aduca inovatia in industria service-urilor auto din Romania. Pentru satisfacerea completa a clientilor, PITCAR contribuie cu o vastă experienta si expertiza in intretinerea si repararea autovehiculelor.
PITCAR angajeaza personal cu experienta pentru dezvoltarea activitatii sale in Bucuresti, precum si pentru schimb de experienta in cadrul service-urilor auto din Ontario, Canada.

Pentru mai multe detalii, vă invitam sa intrati pe www.pitcar.ro