Mecanic auto - Pipera

22 aprilie 2020, 16:25

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic auto:

  • OBLIGATORIU Experienta minim 10 ani in domeniul reparatiilor MULTIMARCA
  • Familiarizat cu utilizarea noilor echipamente si tehnologii in domeniul reparatiilor auto
  • Disponibil la program prelungit
  • Serios
  • Harnic
  • Punctual
  • Respecta regulile organizatiei

Descrierea postului de Mecanic auto:

  • Efectuarea lucrarilor de reparatii mecanice in domeniul auto
  • Responsabil de calitatea lucrarilor efectuate
  • Completarea zilnica a raportului de activitate ( fisa )
  • Eficientizarea fluxului tehnologic
  • Respectarea si aplicarea procedurilor de lucru si a regulamentului intern
  • Conditii de munca si salarizare excelente.
  • Salariul intre 6000 RON - 8000 RON brut, pentru mecanici cu diploma atestata de producatorul Volkswagen
  • Service-ul auto este localizat in Pipera - Voluntari. Pentru mai multe detalii va rugam sa intrati pe www.autocar.ro

Descrierea companiei

Auto Car Grup 1 Service SRL a fost infiintata in anul 2002 si are in prezent un numar de 100 de angajati cu 2 centre de reparatii situate in zona de Nord a Bucurestiului si alte 2 in zona de sud.