Mecanic auto si electrician

4 aprilie 2022, 10:40

Descrierea postului:

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza mecanici si electricieni auto pentru clientul sau, una dintre cele mai mari retele de servicii auto din Romania.

Responsibilities:

  • Realizarea lucrarilor de reparatie si intretinere solicitate de catre client;
  • Realizarea si completarea formularelor obligatorii: protocol de diagnoza, fisa de revizie, fisa garantie etc.;
  • Verificarea stării generale a automobilelor clienţilor şi determinarea/documentarea defecţiunilor;
  • Asigurarea curateniei la locul de munca;.

Candidate Profile:

  • Studii medii
  • Calificare in domeniu
  • Permis de conducere categoria B
  • 1 ani experienta ca mecanic auto

Benefits:

  • Contract de munca pe perioada determinata
  • Salariu negociabil in functie de experienta
  • Tichete de masa
  • Bonuri de vacanta
  • Al 13-lea salariu
  • Abonament medical la clinica private + abonament Fitness
  • Oportunitatea de a lucra intr-o companie de renume
  • Bonus variabil nelimitat: pentru depasirile de targhet efectuate (targhetul se stabileste in functie de experienta acestuia si de salariul fix acordat)

Descrierea companiei

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Pentru mai multe informații, te invitam să intri pe site-ul www.adecco.ro