Mecanic camioane si semiremorci

8 iulie 2019, 11:25

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic camioane si semiremorci

SC TOTAL NSA TRUCKS SERVICE SRL angajeaza mecanic auto cu experienta in reparatii si intretinere de camioane si semiremorci.

  • disponibilitate efectuare in cazuri speciale, interventii auto in afara orelor de program, pentru cazuri de pana
  • deschidere spre a invata
  • atitudine pozitiva
  • conditie fizica buna

Descrierea postului de Mecanic camioane si semiremorci

Executa operatii de diagnoza, intretinere si reparare a autovehiculelor comerciale, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica de lucru, in vederea realizarii conformitatii autovehiculului si satisfacerii cerintelor si asteptarilor clientilor.
Salariul net 3000 Ron, se ofera bonuri de masa, bonsuri in functie de performanta si plata orelor suplimentare.
Pentru cei care doresc se ofera si cazare in garsoniere de 4 persoane.

Angajam si persoane dispuse sa invete( specializarea se face la locul de munca). Salariul oferit este de 2500 lei.

Descrierea companiei

SC Total NSA Trucks Service se ocupa de repararea si intretinerea camioanelor din parcul firmei Total NSA dar si de repararea camioanelor detinute de alti clienti.