Mecanic/ Electrician Auto

12 aprilie 2019, 11:33

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic/ Electrician Auto:

  • Nivel studii: medii
  • Profil: tehnic
  • Cunostinte: Calificare Mecanica Auto / Electrician Auto
  • Experienta in domeniu: minim 1 an
  • Permis conducere: de preferat B C D E

Descrierea postului de Mecanic/ Electrician Auto:

  • Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatie a vehiculelor
  • Completeaza fisa de manopera si comanda conform instructiunilor de lucru specifice
  • Efectueaza diagnosticarea vehiculelor din punct de vedere mecanic/electric
  • Efectueaza reparatiile mecanice/electrice folosind tehnologia Iveco ( specifica )
  • Stabileste necesarul de piese pentru efectuarea reparatiei
  • Solicita la magazia de piese de schimb piesele necesare doar pentru reparatiile mentionate in comanda
  • Verifica prin autocontrol calitatea lucrarilor efectuate
  • Completeaza “Fisa de control stare tehnica generala”

Descrierea companiei:

Misiunea noastră:

Ca singur dealer de proprietate Iveco din România, misiunea noastră este să devenim leader în segmentul nostru de piața și să ne transformăm în prima opțiune de achiziție a clienților de vehicule comerciale.

Viziunea noastră: Să aducem în piața din România experiența grupului la nivel mondial în materie de inovație, tehnologii regenerabile, eficientă și performanță și să le oferim clienților noștri servicii la standarde internaționale, adaptate necesităților lor specifice.

Determinare. Pentru clienţii noştri ne dorim să fim cei mai buni. De aceea în mod constant încercăm să ne îmbunătăţim serviciile şi produsele pe care le oferim.

Încredere. Prin corectitudine reuşim să ne respectăm angajamentele luate şi să nu ne asumăm obiective pe care nu le putem realiza fiind astfel un partener de încredere pentru clienţii nostri.

Performanţă. Credem că performanţa produselor şi serviciilor noastre înseamnă în primul rând să-i oferim clientului un instrument prin care susţinem creşterea afacerii sale.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la telefonul 0744.349.073