Mecanic/Electrician intretinere si reparatii

26 noiembrie 2018, 14:34

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic/Electrician:

Domeniul de activitate: Mentenanta utilaje (autocamioane, motostivuitoare, macarale auto, incarcatoare frontale, etc)

Cerintele postului:

  • Studii medii – profil mecanic/electric/tehnic
  • Experienta profesionala – minim 1 an
  • Seriozitate, disciplina, adaptabilitate, atentie la detaliu, lucru in echipa
  • Capacitate de organizare si planificare, indemanare si precizie

Descrierea postului de Mecanic/Electrician:

  • Executarea lucrarilor de intretinere preventiva, predictiva si de reparatii a instalatiilor si utilajelor portuare
  • Ia cunostinta de defectiunile semnalate si executa lucrari de remediere a acestora
  • Repara si intretine utilajele din dotarea societatii
  • Diagnosticarea defectiunilor aparute la mecanismele utilajelor
  • Comunica toate defectele, functionarile anormale sau deficientele sesizate in timpul supravegherii fiecarui utilaj sau echipament sefului direct
  • Asigura functionarea la parametrii corespunzatori, sigura si economica a utilajelor

Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv
  • Loc de munca stabil

Descrierea companiei:

SOCEP S.A. este unul dintre cei mai importanti operatori portuari din Portul Constanta, societate pe actiuni listata la BVB categoria I, cu o cifra de afaceri anuala de cca. 13.000.000 euro.
Intre serviciile companiei amintim: operare containere, operare marfuri vrac si solide, operare marfuri generale unitizate, incarcare/depozitare in/din containere marfuri generale, depozitare containere, depozitare marfuri vrac solide si unitizate in magazii si platforme descoperite.
Bazandu-se pe experienta acumulata in derularea operatiunilor portuare, personalul bine pregatit si motivat, facilitatile moderne, societatea noastra ofera un nivel al calitatii serviciilor care ne permite sa excelam in fiecare proiect.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.socep.ro