Mecanic / mecanic incepator / ucenic

16 august 2018, 11:29

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic:

  • Candidatul va trebui sa posede cunostinte de baza practice si teoretice de mecanica generala, mecanica motoare combustie interna, electrica auto;
  •  Studiile tehnice (profil mecanic) constituie un avantaj;
  • Abilitati tehnice in domeniul mecanic / electromecanic / hidraulic / pneumatic ;
  • Experienta in domeniul echipamentelor de ridicat constituie un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea postului de Mecanic:

  • Mecanic / mecanic incepator / ucenic in cadrul service-ului nostru in domeniul echipamentelor de ridicat si stivuit situat in localitatea Bragadiru, judetul Ilfov;
  • Activitati de mentenanta, reparatii si intretinere a utilajelor si echipamentelor de ridicat (stivuitoare / motostivuitoare / electrostivuitoare).

Beneficii:

  •  contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • pachet salarial: salariu fix, discutabil in functie de experienta actuala.

Comercializam utilaje de transport, ridicat si stivuit, noi sau second hand, din stoc sau la comanda: stivuitoare diesel/benzina/GPL, electrice 3 si 4 roti, retractabile, pietonale, transpalete manuale si electrice, carucioare manipulare, platforme hidraulice, electroplatforme, tractoare electrice.

Autorizati ISCIR. • Garantie, service, piese de schimb • Inchirieri stivuitoare • Tractari auto si utilaje.

Pentru detalii va invitam sa accesati site-ul mecanovalmar.ro