Mecanic Service Utilaje Agricole DJ-OT

16 martie 2018, 11:17

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic Service:

CERINŢE

  • Calificare de mecanic agricol/ auto
  • Experienţă în domeniul reparaţiilor de utilaje agricole/ construcţii/ auto de minim 2 ani
  • Cunoştinţe temeinice de mecanică, hidraulică şi electrică
  • Cunoştinţele privind programele de identificare piese şi programele de diagnoză constituie un avantaj
  • Cunoştinţe medii de limba engleză
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului de Mecanic Service:

RESPONSABILITĂŢI

  • Asigură recepția și descărcarea echipamentelor
  • Asigură pregătirea, încărcarea utilajelor, echipamentelor pentru livrare
  • Efectuează asamblarea, pregătirea și punerea în funcțiune a utilajelor
  • Asigură la atelier depanarea clienților
  • Efectuează intervențiile în garanție la atelier sau la locatia clientului
  • Efectuează, în locaţia clientului, activităţi de reparare, revizie şi întreţinere a utilajelor şi echipamentelor din toată gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic şi electric)

BENEFICII

  • Telefon
  • Masina de serviciu
  • Salariu competitiv

Din anul 1998, Tadis Agro este o prezenta constanta si de incredere pe piata utilajelor agricole din Romania. An de an, zi de zi, am evoluat acoperind cu profesionalism nivelul crescand de asteptari ale fermierului roman.

Astazi ne mandrim cu o oferta completa de produse si servicii, ce include o gama complexa de utilaje agricole de la cei mai prestigiosi furnizori la nivel mondial, dublata de o oferta corespunzatoare de piese de schimb, service la standarde europene si un program de finantare imbatabil.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati: www.tadis.ro