Mecanic si ucenic mecanic auto

13 aprilie 2020, 15:23

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic și ucenic

Daca esti Mecanic auto cu experienta sau esti pasionat de mecanica si iti doresti sa lucrezi in cadrul unei echipe minunate , cu program fix de 8 ore, unde sa se puna baza pe dezvoltarea ta profesionala atunci este cazul sa ma contactezi.
Candidatul ideal:

  • O persoana dornica de a se dezvolta si de a invata lucruri noi
  • Serioasa
  • Stabila la locul de munca
  • Adaptabil pentru diverse tipuri de lucrari in domeniu mecanicii auto si sistemului de franare.
  • Disciplinat si bine organizat in activitate.

Descrierea postului de Mecanic și ucenic

Responsabilitati

  • Executa inlocuirea pieselor defecte sau reparatiile necesare .
  • Efectueaza constatari ale sistemelor mecanice/pneumatice ale masinilor in vederea efectuarii reparatiilor.
  • Executa probe finale si se asigura ca reparatiile efectuate sunt in concordanta cu standardele de calitate impuse de companie.

Beneficii:

  • pachet salarial competitiv cu bonusuri de performanță
  • pregătire profesională continuă
  • linie proprie de transport
  • contract de muncă cu normă întreagă
  • pauză de masa 1 oră cu cattering inclus.
  • dezvoltarea unei cariere într-o companie în expansiune

La locul de munca vă veți bucura de un mediu de lucru pozitiv și prietenos, unde sunteți încurajați să depășiți provocările în calitate de echipă, precum și să oferiți cel mai bun serviciu clienților dumneavoastra.

Descrierea companiei

Indiferent dacă abia acum intrați pe piața muncii, dacă ați decis o schimbare de carieră, sau pur și simplu căutați un nou loc de muncă, este momentul dumneavoastră de reușită, iar Manpower vă poate ajuta să o dobândiți. Suntem lider mondial în servicii și soluții de angajare de peste 65 de ani și știm ce înseamnă să fii în căutarea unui loc de muncă. De aceea, scopul nostru este să vă ușurăm și îmbunătățim această experiență, începând cu candidatura la posturile vacante pe care le oferim și continuând cu dialogul cu consultanții noștri pe tot parcursul până la reușita angajării într-un loc de muncă potrivit stilului dumneavoastră de lucru și de viață. Este momentul să descoperiți oportunitățile oferite de Manpower, un brand al ManpowerGroup.

Pentru mai multe detalii, vă invitam sa intrati pe www.manpower.ro