Mecanici auto cu experienta

19 ianuarie 2018, 11:51

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic auto:

  • Persoana seriosa , cu experienta , automotivat, orientat catre rezultate si cu dorinta de castig conform cu realizarile .

Descrierea postului de Mecanic auto:

  • Executa lucrari de mecanica auto generale pentru toate tipurile de autoturisme.

Comercializam piese auto originale si aftermarket, anvelope si produse pentru intretinere, in lista producatorilor nostri regasindu-se numai nume consacrate.Astfel, alaturi de gama de lubrifianti Castrol comercializam in prezent si toata gama de produse Mobil, Aral, Elf si Total. Totodata, prin OIL CENTER, oferim cumparatorilor nostri avantajul efectuarii schimbului de ulei. De asemenea dorim sa va punem la dispozitie doar piese auto calitative si competitive, incercand sa oferim cel mai mic pret de pe piata romaneasca.

Din anul 1998 clientii nostri beneficiaza si de un atelier QUICK SERVICE destinat constatarii si montarii pieselor originale si aftermarket comercializate de firma noastra.

Un alt avantaj pe care vi-l oferim este economia de timp. Veti fi scutiti de a alerga de la un magazin la altul si de a cauta cea mai buna varianta pentru dumneavoastra. Acum puteti comanda din fata calculatorului, iar piesele auto le veti primi in 24 ore la adresa specificata de dumneavostra.

Pentru mai multe detalii  puteti accesa: www.amiauto.ro