Mecanic/Șofer transport mărfuri

21 martie 2016, 16:02

Candidatul ideal pentru postul de  Mecanic/Șofer transport mărfuri:

  • Experința de în domeniu de minim 2 ani
  • Atestat transport marfă agabaritic, plus autorizație de automacaragiu Gr. B
  • Card tahograf, licența
  • Cunoștinte relevante de mecanică, cunoștinte de electrică auto și utilizarea soft-urilor auto, constituie un avantaj
  • Disponibilitatea de a se deplasa intern și a repara după caz in atelierele  de reparații ale firmei

Descrierea jobului:

  • Transport utilaje de construcții în țară
  • Relocare piese / utilaje la diverse șantiere
  • În cazul în care nu exista cereri de transport, angajatul va participa la reparații mecanice în cadrul atelierului firmei
  • În același timp, va efectua împreuna cu repsonsabilul de parc auto preluarea și constatarea eventualelor reparații necesare la autovehiculele firmei
  • Va transporta și prelua la și de la atelierele de reparații din București toate autovehiculele firmei

Descrierea companiei:

STRABAG
TEAMS WORK.STRABAG SE is a European-based technology group for construction services, a leader in innovation and financial strength. Its services span all areas of the construction industry and cover the entire construction value chain – from design to planning, from construction to property and facility services, from operation all the way to demolition. STRABAG creates added value for its clients by its specialized entities integrating the most diverse services and assuming responsibility for them.

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.strabag.com