Montator mecanic, electric, pneumatic - sisteme automatizate

21 aprilie 2020, 8:33

Candidatul ideal pentru postul de Montator

  • Studii medii
  • Capabil sa citeasca si sa interpreteze diagrame mecanice, electrice şi pneumatice
  • Experiență practică în activitatea de montaj subansamble - piese unicat
  • Disponibilitate de a calatori (în Europa si la nivel mondial de asemenea) - cerinta obligatorie
  • Limba engleza nivel conversational - reprezinta un avantaj

Descrierea postului de Montator

  • Realizarea de instalații mecanice, electrice şi pneumatice pentru dispozitive utilizate în industria auto
  • Citirea si interpretarea diagramelor mecanice, electrice si pneumatice

Beneficii

  • Bonuri de masa
  • Cantina subventionata partial
  • Asigurare medicala privata
  • Pensie privata la implinirea a 5 ani in cadrul firmei
  • Transport decontat
  • Al 13-lea salariu
  • Card de acces Metro

Descrierea companiei

KUKA Automatizare Romania SRL din Sibiu este parte a grupului KUKA Systems.

KUKA AG este o companie care operează la nivel internaţional, cu o cifră de afaceri de aproximativ 3,5 miliarde de euro. În fiecare zi, aproximativ 14,200 de angajaţi KUKA se asigură că rămânem unul dintre principalii furnizori mondiali de soluţii inteligente de automatizare- la sediul principal din Augsburg şi în întreaga lume. Printre altele, clienţii noştri internaţionali provin din industria automobilelor şi industria generală.

La KUKA, aveţi totul dintr-o singură sursă: de la componente individuale până la sistemul complet automatizat.

Pentru mai multe detalii va rugam sa intrati pe www.kuka.com