Operator / Asistent vanzari

31 iulie 2018, 14:54

Candidatul ideal pentru postul de Operator:

  • Abilități dezvoltate de comunicare și relaționare;
  • Putere de convingere;
  • Atitudine pozitivă, entuziasm;
  • Cunoștințe de operare PC (word, excel)
  • Capacitate de organizare și prioritizare;
  • Capacitate de planificare și analiză;
  • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare, customer service);

Descrierea postului de Operator:

Responsabilitatile postului:

  • Initierea apelurilor in vederea promovarii si vanzarii diverselor produse si servicii
  • Furnizarea informatiilor la solicitarea clientilor;
  • Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti;
  • Monitorizarea permanenta si actualizarea bazei de date;
  • Indeplinirea obiectivelor specifice job-ului.Beneficii:
  • suntem un grup de oameni veseli
  • te vom intelege in orice problema ai avea
  • salariul este negociabil in functie de cunostinte
  • comisioane din vanzari dupa program

LR Yard este un magazin online de piese auto noi si din dezmembrari dedicat posesorilor de Land Rover , MG / Rover si Jaguar.

Echipa noastra este specializata pe vanzari de piese Land Rover aftermarket, din dezmembrari si originale.

Comercializam piese auto second hand de Land Rover in Roman, Judetul Neamt, incepand din anul 2013 si de atunci suntem intr-o ascensiune continua datorita seriozitatii si promptitudinii cu care lucram.

Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru www.landroveryard.ro