Promoter vanzari part-time

16 iunie 2017, 7:33

Candidatul ideal pentru  postul de Promoter vanzari part-time

Experienta in vanzari minim 2 ani (constituie avantaj vanzari piese auto)
Persoana comunicativa cu atitudine pozitiva
Minim studii medii
Disponibil la deplasari
Gandire orientata catre nevoile clientului
Persoana organizata , atenta la detalii
Cunostinte operare calculator (excel,word)

Descrierea jobului de Promoter vanzari part-time

Dezvoltarea portofoliului de clienti prin identificarea de clienti noi
Pastrarea relatiilor cu clientii actuali
Promovarea produselor companiei
Prezentarea campaniilor si a produselor noi aparute in oferta
Completeaza fisa clientului la fiecare vizita cu datele de contact actualizate
Comunica in permanenta feedback-ul primit de la clienti catre managerul de vanzari
Raporteaza zilnic activitatea din teren
Monitorizeaza concurenta

Descrierea companiei:

Societate cu capital integral privat avand ca obiect de activitate importul, vanzarea si distributia de accesorii auto.

Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru www.rogroup.ro