Receptioner service auto

2 martie 2022, 11:40

Candidatul pentru postul de Receptioner service auto:

  • Varsta 20-45 ani
  • Experienta intr-un post similar constituie avantaj
  • Studii medii / superioare (studiile superioare constituie avantaj)
  • Abilitati foarte bune de comunicare, prezentare si negociere
  • Persoana dinamica, energica, ambitioasa, orientata spre performanta;
  • Rigurozitate in planificarea si atingerea obiectivelor;
  • Respectarea termenelor limita;
  • Spirit de echipa, flexibilitate;
  • Atitudine pozitiva si proactiva;
  • Cunostinte operare PC (Microsoft Office);
  • Cunostinte avansate de limba engleza

Descrierea postului de Receptioner service auto:

Responsabilitati:

  • programarea clientilor de service;
  • informarea clientului asupra costului interventiilor si stabilirea de comun acord a termenului de livrare;
  • organizarea activitattii in vederea satisfacerii cerintelor clientilor prin servicii de calitate;
  • reprezentarea service-ului fata de clientela si purtatorul de cuvant al clientilor fata de atelier;Beneficii Oferite:
  • Conditii de lucru excelente si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist;

Descrierea companiei

Expocar Constanta este dealer si service autorizat pentru marcile: Opel, Mazda, Suzuki si Ssangyong. Ca parte a dezvoltarii noastre continue, cautam o persoana dinamica, orientata catre rezultate pentru a se alatura echipei noastre.

Pentru mai multe detalii va rugam sa intrati pe  expocar.ro