Reprezentant vanzari piese auto zona

4 februarie 2020, 10:57

Candidatul ideal pentru postul de Reprezentant vanzari

Daca ai:

  • permis categoria B
  • implicare,seriozitate,entuziasm si orientare catre performanta
  • experienta in vanzari de preferat in domeniul pieselor auto.
  • cunoasterea pietei auto si a concurentei
  • disponibilitate la deplasari
  • studii superioare/medii
  • spirit de echipa,atitudine pozitiva.

Descrierea postului de Reprezentant vanzari

Avem nevoie de persoane care sa aiba ca principale responsabilitati:

  • cresterea vanzarilor si incasarilor pe zona arondata prin castigarea de noi clientii si fidelizarea celor existenti.
  • indentificarea si contractarea potetialilor clienti in scopul ofertarii si negocierilor comerciale
  • livrarea si incasarea pe zona arondata,conform politicii companiei privind vanzarea si incasarea soldurilor.
  • cercetarea pietei specifice privind concurenta si cerintele de noi produse,transmiterea acestor informatii catre sediul companiei.

    Vei beneficia de:

  • pachet salarial motivant( bonusuri proportionale cu incasarile realizate)
  • mediu de lucru dinamic
  • premii ocazionale
  • masina de serviciu si telefon mobil
  • posibilitatea de a lucra intr-o companie de traditie

Descrierea companiei

Suntem Fermit SA, societate cu capital integral privat, infiintata in 1969, in Rm Sarat, jud Buzau. Suntem producatori si distribuitori cu traditie pe piata pieselor auto din tara, producem materiale de frictiune si garnituri de etansare pentru toate marcile de autoturisme existente : placute de frana, blocuri de frana, ferodouri pentru ambreiaje, discuri de ambreiaj asamblate, saboti de frana si garnituri de etansare si materiale de etansare Marsit. In afara produselor din gama de fabricatie mai distribuim o gama larga de lubrifianti auto si filtre auto .
Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri prin punctele de lucru din Arad, Bucuresti, Brasov, Bacau, Cluj, Craiova si distributie de la sediu
Calitatea produselo si preocuparea de a asigura un nivel de servire cat mai ridicat ne recomanda drept un furnizor de incredere pe piata pieselor auto sin Romania.
Pentru mai multe detalii privind compania noastra,produsele si politica de calitate,va rugam vizitati pagina noastra www.fermit.ro