Reprezentant Vanzari Zonal

22 noiembrie 2019, 12:43

Candidatul ideal pentru postul de Reprezentant Vanzari Zonal

  • Dinamic, comunicativ, capabil de a acumula cunostinte noi,
  • Capabil sa se integreze in colectivul de lucru,
  • Cunostinte operare PC,
  • Carnet conducere cat.B,
  • Studii liceale sau universitare,
  • Fara restrictii de varsta!

Descrierea postului de Reprezentant Vanzari Zonal

Reprezentant Vanzari Mures - preluare comenzi si cereri de oferte, gestionarea relatiilor cu clientii si furnizorii, intocmire facturi/ chitante/ receptii, intocmire oferte clienti, activitati de birou, vizite la clienti si livrare marfa in judetela Mures si Bistrita.
Produsele si serviciile promovate se adreseaza industriei si serviceurilor auto.

Descrierea companiei

Tech Service are sediul central in Medias si puncte de lucru in Sibiu, Targu Mures, Brasov.

Tech Service efectueaza lucrari de mentenanta industriala, reparatii utilaje si livreaza componente si piese pentru mentenanta industriala si reparatii/intretinere automobile.

Oferim: adezivi, etansanti, tratamente de suprafata, uleiuri industriale, rulmenti, curele, lanturi, scule de mana, componente de pneumatica, materiale abrazive, consumabile pentru mentenanta industriala, etc.

Serviciile de mentenanta cuprind: diagnosticare utilaje, interventii si reparatii utilaje, programe de mentenanta predictiva si proactiva, reparatii brose, cursuri de mentenanta, etc

Date suplimentare găsiti pe  www.techservice.ro .