Sef Service Auto

2 mai 2019, 9:42

Candidatul ideal pentru postul de Sef Service Auto

Viitorul nostru coleg trebuie sa aiba/sa fie cu :

  • experienta minim 5 ani pe post;
  • studii superioare tehnice, Politehnica reprezinta avantaj
  • cunostinte utilizare calculator (MS Office, DMS, alte softuri specifice activitatii)
  • responsabila, care isi asuma si realizeaza obiectivele departamentului gestionat;
  • calm, toleranta ridicata, abilitati de gestionare a conflictelor;
  • orientare spre rezultate;

Descrierea postului de Sef Service Auto

Colegul nostru are rolul de a planifica, organiza si controla activitatea de service auto; de a asigura functionarea si calitatea serviciilor furnizate in activitatea de service auto si realizarea obiectivelor:

  • Managementul echipei
  • Rentabilitatea departamentului
  • Costuri si resurse operationale
  • Dezvoltarea activitatii comerciale
  • Managementul calitatii serviciilor
  • Relationare intra/ interdepartamentala

Descrierea companiei

Canalele de transmitere a cv-urilor: Site www.radacini.ro; resurse.umane@radacini.ro;
Mesaj catre candidati: Va rugam sa transmiteti CV-ul, doar daca aveti indeplinite conditiile de aplicare din profil. CV-urile care nu corespund profilului, nu vor fi luate in considerare pentru acest post.

Radacini Grup este unul dintre cei mai mari actori ai pietei auto din Romania, detinand in portofoliul sau marci auto consacrate precum Opel, Mazda, Volkswagen, Peugeot, Suzuki, Honda, Citroen, Chevrolet (service), Audi (service). Radacini Grup detine centre auto integrate in Bucuresti-Ilfov, Brasov, Constanta, Braila, Galati si Ploiesti.
Grupul Radacini este prezent si pe piata echipamentelor de constructii, fiind unic importator in Romania al stivuitoarelor Doosan; servicii de carosare pentru vehicule persoane sau comerciale; domeniul imobiliar si al formarii profesionale in domeniul auto, prin Grupul de Formare Profesionala.