Sef service auto

13 ianuarie 2022, 8:47

Simode Impex – Dealer autorizat KIA și MAZDA în Tg. JIU, deschide activitatea de service și este în cautarea unei persoane care poate forma și conduce eficient o echipă de service profesionistă, care își folosesc inițiativa, dornică să învețe, care să aibă abilități organizatorice și de planificare de primă clasă.
Oferim cel mai bun mediu pentru ca oamenii entuziaști și motivați să aibă succes.

Candidatul ideal pentru postul de Sef service auto:

  • calificare profesionala în domeniu;
  • cunoștințe tehnice în domeniul auto și experiență în post de management service;
  • cunoștințe de limba engleză;
  •  pronunțat simț al răspunderii;
  • atenție la detalii;
  • spirit de echipă;
  • corectitudine și integritate.

Descrierea postului de Sef service auto:

  • Asigură formarea și recrutarea echipei de service,
  • Organizează activitatea în atelier,
  • Asigură comunicarea cu departamentul After Sales al importatorului,
  • Asigură comunicarea cu clienții și furnizorii,
  • Colaboreaza cu personalul de suport si cu toate departamentele din companie, în vederea creșterii gradului de satisfacție al clienților pentru serviciile post vânzare oferite.
  • Participă la training-urile periodice ale importatorilor și se implică în pregătirea echipei sale.

Descrierea companiei

Simode Impex SRL este dealer Peugeot,Mazda, Volvo pentru judetul Dolj și dealer Suzuki și Mazda în Târgu Jiu.
Sediul Simode este la Craiova, unde concesiunea stă la dispoziția clienților cu întreaga gamă de modele Peugeot, Mazda sau Volvo și oferă servicii post-vanzare de cea mai buna calitate acordate de către specialiști în domeniu.

Aici vă oferim ocazia de a veni în contact cu modelele noastre și de a vă familiariza cu ofertele speciale și cu noile modele ale mărcilor reprezentate. Concesiunea dispune de o flota de autoturisme de test drive menite să faciliteze descoperirea confortului, ținutei de drum și performantelor dinamice ale modelelor noastre.

Simode oferă clienților ce vin la sediul din Craiova, servicii post vânzare care acoperă întreaga gama de interventii necesare (mecanică, electrică, tinichigerie, vopsitorie).

Pentru mai multe detalii va rugam sa intrati pe pagina de facebook.