Șofer distribuție

8 noiembrie 2019, 10:12

Candidatul ideal pentru postul de Șofer distribuție

Ce așteptăm de la tine:

Ești pasionat de mașini și de condus? Îți dorești un loc de muncă dinamic și provocator? Devino un membru al echipei noastre dacă te regăsești în următoarele:

  • Ai permis de conducere categoria „B” (minim 2 ani vechime, fără evenimente rutiere grave);
  • Constituie avantaj experiența profesională dobândită în domeniul pieselor auto;
  • Ești o persoană deschisă, prietenoasă;
  • Îți place să lucrezi în echipă;

Descrierea postului de Șofer distribuție

De ce să lucrezi la noi:

  • Îți oferim un mediu de lucru primitor și colegi mereu gata să te ajute;
  • Un pachet salarial atractiv și peste medie, salariul este oferit mereu la timp;
  • Îți asigurăm mașină de serviciu în vederea transportului la/de la locul de muncă;
  • Climatul de lucru este unul pozitiv, bazat pe respect;
  • Îți oferim șanse reale de dezvoltare a carierei și de avansare;
  • Oferim discount special pentru angajații companiei la achiziția de piese auto;

Ce vei face la Bardi Auto:

  • Vei verifica conformitatea comenzilor pregătite în depozit cu factura aferentă;
  • Vei livra piese și accesorii auto clienților alocați, în condiții de integritate și siguranță;
  • Vei gestiona în mod responsabil politica de încasare a soldurilor;
  • Vei menține bune relații cu clienții din portofoliu;

Descrierea companiei

Cu un istoric de peste o sută de ani în industria auto, Bardi Auto reprezintă încredere și calitate superioară. Oferta noastră variată de soluții, calitatea serviciilor prestate și echipa de specialiști au făcut posibil ca astăzi să fim un jucător important în segmentul de piese auto. Datorită ascensiunii înregistrate de companie, rețeaua noastră comercială și numărul angajaților crește sistematic (+800 de salariați și 47 de reprezentanțe Bardi Auto în România). Considerăm că asigurarea serviciilor la cele mai înalte standarde se poate realiza doar cu oameni calificați, motiv pentru care prioritatea noastră este de a oferi fiecărui coleg un mediu de lucru plăcut, siguranța și stabilitatea locului de muncă, motivare financiară și dezvoltare pe plan profesional și personal.

Pentru mai multe informații puteți vizita pagina noastră de cariere: https://bardiauto.portalcariera.ro