Tehnician / Asistenta clienti echipamente service auto

4 februarie 2022, 12:50

Candidatul ideal pentru postul de Tehnician / Asistenta clienti echipamente service auto:

Cerinte:

  • Ofera suport / asistenta privind functionarea, punerea in functiune, calibrarea echipamentelor, telefonic sau online clientilor. Vezi website-ul www.autocom-romania.ro sectiunile Video de la Aparate echilibrat roti - Calibrare
  • Ofera suport / asistenta clientilor nostrii privind reparare defectelor sau inlocuirea pieselor defecte, telefonic sau online
  • Experienta in domeniul mecanic/hidraulic constitue avantaj
  • Abilitati bune de comunicare
  • Simţ practic foarte dezvoltat, precizie
  • Permis conducere categoria B

Descrierea postului de

Tehnician / Asistenta clienti echipamente service auto:

Oferim:

  • Programe de instruire bine structurate, te invatam noi tot ce este nevoie pentru indeplinirea sarcinilor
  • Training-uri specilizate pe echipamentele noastre pentru formare profesionala
  • Program fix
  • Masa de pranz asigurata in cadrul firmei
  • Salariu motivant
  • Bonus pentru performanta
  • Telefon

Descrierea companiei

Cu peste 10 ani de experiență în industria de echipamente, accesorii sau componente auto și mii de clienți mulțumiți la activ, Autocom Romania este un lider necontestat în această industrie.

Pentru mai multe detalii va rugam sa intrati pe  autocom-romania.ro