Vopsitor Auto si Pregatitor Vopsitorie

5 iunie 2018, 12:12

Candidatul ideal pentru postul de Vopsitor Auto:

  • Studii medii tehnice (profil vopsitor auto);
  • Experienta de minim 1 an in domeniul auto
  • Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule - vopsitorie (nivel mediu/avansat);
  • Seriozitate;
  • Dorinta de munca;
  • Rapiditate;
  • Punctualitate;
  • Orientare spre dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului de  Vopsitor Auto:

  • Realizarea lucrarilor de vopsitorie la autoturismele repartizate
  • Raspunde direct de calitatea lucrarilor de vopsitorie
  • Responsabil de cantitatea de materialele de vopsitorie utilizate in functie de tipul fiecarei lucrari
  • Efectuarea lucrarilor de vopsitorie in acord cu standardele organizatiei
  • Respectarea timpilor de lucru si a tehnologiei specifice de vopsire
  • Respectarea si aplicarea procedurilor de lucru si a regulamentului intern
  • Obligatoriu efectuarea unei perioade de proba.

Concept Car Service Vest - Cel mai mare Service Auto Multimarca din Blv. Timisoara

Pentru mai multe detalii, va rugam sa vizitaţi www.jollero.ro