Gestionar - Operator Depozit Piese Auto

7 martie 2017, 10:51

Candidatul ideal pentru  postul de Gestionar - Operator Depozit Piese Auto:

  • responsabil, dinamic, serios
  • capacitate de organizare
  • experienta anterioara in domeniul gestiunii de depozit auto- constituie avantaj
  • cunostinte de utilizare PC
  • fara antecedente

Descrierea jobului de Gestionar - Operator Depozit Piese Auto:

  • receptia cantitativa si calitativa a marfurilor pe baza documentelor contabile
  • asezarea marfurilor in depozit, coletarea si pregatirea produselor pentru livrare
  • eliberarea marfurilor din depozit pe baza documentelor justificative
  • responsabilitati legate de gestiunea depozitului, inventare periodice, receptie de marfa;
  •  Va oferim contract perioada nedeterminata;
  •  Salariu Garantat fix;
  •  Mediu de lucru placut;
  • Posibilitatea dezvoltarii intr-o companie dinamica;

Descrierea companiei

Autohut.ro a inceput activitatea in ianuarie 2013 si acum suntem unul din principalii jucatori de pe piata de piese auto online. Avem un portofoliu complet, de peste 2 milioane de piese si accesorii auto pentru orice tip de mașină. Fiind optimizat pentru utilizarea prin intermediul smartphone-urilor si al tabletelor, Autohut.ro oferă profesionalism, promptitudine, siguranță, garanția produselor și nu în cele din urmă, un preț corect.

Pentru mai multe detalii vă  invităm sa vizitaţi www.autohut.ro