Mecanic Auto - Tehnician Diagnoza

28 februarie 2017, 13:33

Candidatul ideal pentru postul de Mecanic auto:

  • studii - Liceu sau scoala profesionala de profil mecanic auto
  • cunostiinte de diagnoza computerizata - avantaj -pentru tehnician diagnoza
  •  apt medical pentru meseria de mecanic auto
  •  experienta minim 1 an in meseria de mecanic auto
  • orientat spre construirea unei cariere
  • foarte muncitor, rezistent la stress
  • abilitatea de a-si atinge obiectivele
  • om de echipa
  • fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori
  •  referinte de la locurile de munca anterioare

Descrierea postului de Mecanic auto:

Activitati pe care trebuie sa le indeplineasca:

  • lucrari specifice de reparatii mecanice si mentenanta auto pentru autoturisme, autoutilitare si camioane (articulatii, frane, suspensii, motoare, cutii de viteza, ambreiaje, distributii, etc.)
  • diagnoza auto - testare computerizata

Oferta :

  • Salariul negociabil in functie de experienta
  • Conditii de lucru moderne
  • Program de instruire

Descrierea companiei:

Compania noastra are o experienta de 25 de ani in domeniul serviciilor auto si comertului cu produse auto , detinem in Bucuresti trei locatii moderne dotate cu tehnologii de ultima ora pentru a asigura un nivel de calitate ridicat pentru serviciile si produsele noatre .

Pentru mai multe detalii, te rugăm să accesezi: www.timas.ro